Lai stādu audzēšanas prieks lielāks un redzamāks, aicinām skolēnus dalīties savos novērojumos un sasniegumos ar citiem konkursa dalībniekiem, izmantojot interaktīvu aplikāciju.

Jau piekto gadu pēc kārtas Latvijas skolu 1.–6. klašu skolēni pārbauda un attīsta savas dārkopības prasmes, piedaloties Stādu Audzētāju biedrības stādu audzēšanas konkursā “Dārznīca”. Šogad skolēniem uzticēts audzēt hostu, lupīnu un ogābeli, un, lai audzēšanas prieks lielāks un redzamāks, aicinām skolēnus dalīties savos novērojumos un sasniegumos ar citiem konkursa dalībniekiem, izmantojot interaktīvu aplikāciju.

Cerot, ka stādu audzēšana audzēkņiem šogad veicas ļoti labi, jau pavisam drīz gaidīsim jauno dārznieku rūpīgi aizpildītas Augu dienasgrāmatas, lai varētu ķerties pie darbu izvērtēšanas.

Lai arī šogad Dāznīcas aplikācijas aktivizēšana ieilga, tomēr beidzot darbi ir pabeigti un aicinām reģistrēties aplikācijas lapā caur saiti http://konkurss.darznica.eu  un izmantot Dārznīcas interaktīvās aplikācijas iespējas, lai dalītos savos sasniegumos ar pārējiem konkursa dalībniekiem. Atcerieties, ka aplikācijas lietošana piešķirs papildus punktus kopvērtējumā!

Skolotāju reģistrācija aplikācijā: http://konkurss.darznica.eu/registret/skolotaju

Vairāk par konkursu: http://darznica.eu/jau-piekto-gadu-pec-kartas-stadu-audzetaju-biedriba-aicina-visu-latvijas-skolu/

Nav komentāru

Lūdzu ienāciet ar draugiem pasi, lai varētu pievienot komentārus.