VSIA “Bulduru Dārzkopības vidusskola” aicina visus interesentus pieteikties pieaugušo apmācības kursiem! Sīkāka informācija pieejama mājas lapāwww.bulduri.lv.

Bulduru Dārzkopības skola piedāvā šādas pieaugušo apmācības programmas un to tēmas:

Laiks: Nodarbības plānotas piektdienās. Vienas nodarbības ilgums – 8 akadēmiskās stundas. Pusdienas pārtraukums ir plānota 1 stunda atbilstoši nodarbību grafikam / ir iespēja paēst pusdienas VSIA “Bulduru Dārzkopība vidusskola” ēdnīcā, kā arī netālu, 5 min. gājumā, atrodas lielveikali „RIMI Lielupe”, „Maxima”, „Hesburger”, kafejnīca „Trio”/.


Vieta: 
VSIA Bulduru Dārzkopības vidusskola, Jūrmala, LV 2010, Bulduri, Viestura iela 6.


Pieteikšanās: 
Pieteikšanās elektroniski uz norādīto e-pastu: bulduri@bulduri.lv, uzrādot šādu informāciju:
vārds, uzvārds, telefona Nr., e-pasta adrese (lai varētu nosūtīt kursu programmu, materiālu sarakstu un rēķina rekvizītus) vai pa tālruni 26660080 (zvanīt darba dienās laika posmā no 10.00-15.00).


Kursu maksa: 
12 EUR par nodarbību, ar nosacījumu, ka tiek apgūts pilns apmācību kurss. 18 EUR par nodarbību, ja tiek apmeklēta atsevišķa nodarbība kursu ietvaros.

Tikai pēc 10-12 pieteikumu saņemšanas un to apstiprināšanas tiks atvērta apmācību programmu grupa un uzsāktas nodarbības.

2 komentāri.

  • Vaira Podskočija 11.02.2016 plkst. 08:10

    Labdien! Man būtu priekšlikums – augļkopības kursus organizēt sestdienās vai svētdienās, tad varētu apmeklēt, jo vienkārši darba dienās ir jāstrādā!

  • Margarita Bulgarina 12.02.2016 plkst. 09:25

    Labdien! Man ari gribetos lai kursi notiktu sestdienās.

Lūdzu ienāciet ar draugiem pasi, lai varētu pievienot komentārus.