No 20. līdz 25. jūlijam aicinām atbalstīt Latvijas skolēnu radošo veikumu un nobalsot par savu favorītfoto Latvijas Stādu audzētāju biedrība rīkotajā augu fotokonkursā “Dabas ģeometrija”.

Jau piekto gadu pēc kārtas aicinājāmm skolēnus vasaras brīvlaikā pievērst foto objektīvus augiem un iemūžināt dabas skaistumu. Dabas varenībai un radošajam potenciālam nav robežu, ne viens vien ir apbrīnojis augu formu simetriju, harmoniju, krāsu bagātību un neizmērojamo dažādību. Šogad foto konkursa uzdevums bija mazliet sarežģītāks – skolēniem vajadzēja ne tikai atcerēties matemātikā, ģeometrijā, fizikā un dabaszinībās apgūto, bet arī atpazīt šos principus dabā un uzņemt fotogrāfijas, kurās tie saskatāmi.

Savas simpātijas ar balsojumu var izteikt fotokonkursa aplikācijā: http://bit.ly/Fotokonkurss

Fotokonkursa uzvarētājus noteiks žūrijas vērtējums, kā arī skatītāju simpātiju balsojums internetā. Labāko darbu autori balvā saņems digitālo fotokameru vai „Dārzkopju komplektus”.

Sīkāku informāciju par fotokonkursu, kā arī konkursa nolikumu var atrast sekojošā interneta vietnē: http://darznica.eu/augu-fotokonkurss-skoleniem-dabas-geometrija/

Lai skaista un radoša vasara!

Nav komentāru

Lūdzu ienāciet ar draugiem pasi, lai varētu pievienot komentārus.